Vyberte stránku

(re)start v coworkingu

Získejte pracovní zázemí a podporu úspěšné komunity pro (re)start svého byznysu. Nabízíme zdarma celkem 10 000 hodin členství pro živnostníky a malé firmy, které zasáhla koronavirová krize. Ve všech našich Impact Hubech v Praze, Brně a Ostravě.

Protože v Impact Hubu na to nikdy nejste sami

Deset let pomáháme rozvíjet dobré nápady v podnikání, poskytujeme pracovní zázemí a budujeme komunity. To všechno teď nabízíme zdarma těm, na které dopadla koronavirová krize nejvíc. Živnostníkům a malým firmám.

Rozdělujeme celkem 10 000 hodin členství v našich coworkingových prostorech. Přihlásit se může každý malý podnikatel zasažený koronavirovou krizí. 

S členstvím získáváte místo pro práci v open space, péči našich komunitních manažerek a možnosti propojení na další členy naší komunity, stejně jako zvýhodněné ceny na pronájem zasedaček.

Volná židle na dva měsíce s tarifem 100 hodin zdarma může být vaše. Stačí vyplnit žádost a napsat nám pár vět o tom, jak vás koronavirová krize zasáhla a kolik židlí byste potřebovali.

Členství můžete čerpat v Impact Hub Praha D10 na Smíchově, Impact Hub Praha K10 na Vinohradech, Impact Hub Brno nebo Impact Hub Ostrava.

Kdo za tím stojí?